Małe plecaki z konopi

Jeśli poszukujesz praktycznego rozwiązania tylko na najpotrzebniejsze rzeczy warto zapoznać się z dostępną ofertą plecaków w wersji mini.

Małe plecaki są tak samo modne i funkcjonalne, jak te w standardowym rozmiarze, jednak zapewniają nam dodatkowy komfort w postaci lekkości. Z plecakiem mini wygodnie i z łatwością możesz przemieszczać się, mając przy sobie tylko swoje codzienne niezbędniki. 

Plecak mini nie obciąży Twoich pleców, ani ramion jak w przypadku toreb. Plecaki mini w naszej ofercie, tak samo jak te w rozmiarze A4, posiadają w środku oddzielone przegródki, w których idealnie zmieści się na przykład notebook lub tablet, ale także dziennik czy zeszyt. Będą perfekcyjnym rozwiązaniem także dla najmłodszych. Posiadają one również boczne kieszenie na bidon - z tego względu będą stanowić perfekcyjny dodatek na lato. Ich luźny etno styl w połączeniu z lekkością materiałów, z których są wykonane zapewnia nam fantastyczną jakość noszenia w szczególności w gorące dni. Dodatkowo - konopie pochłania promienie UV dzięki czemu nasze plecy zdecydowanie mniej grzeją się i pocą pod wpływem zasłonięcia i obciążenia galanterią. 

Wśród plecaków o małym kroju także znajdziemy nieskończenie wiele wzorów, materiałów i kolorów. Tak samo jak w przypadku plecaków standardowych możemy wybrać plecak miejski, elegancki plecak skórzany, vintage plecak z jeansu, czy etno naturalny plecak z lnu albo konopi. Każdy jest w stanie znaleźć idealny mini plecak dla siebie. 
 
 
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.