Biżuteria z mikromakramy

Wyjątkowa biżuteria robiona starożytną techniką mikromakramy - przez robienie ozdobnych węzełków i wplatanie w nie koralików, ozdób lub kamieni szlachetnych powstają przepiękne, niepowtarzalne ozdoby, które możesz dobrać do siebie estetycznie, do osobowości lub energetycznie! Nasza makramowa biżuteria wykonana jest z woskowanego bawełnianego sznurka, bez użycia plastiku, w sposób etyczny i z poszanowaniem zasad Fair Trade
Biżuteria z mikromakramy to unikatowy, rękodzielniczy wytwór kultury indyjskiej. 

Jej tworzenie polega na wiązaniu supełków z bawełnianego sznurka w odpowiedni sposób i oplataniu nim mocno kamienia półszlachetnego znajdującego się w sercu akcesoria. W procesie tym nie używa się kleju - w celu wzmocnienia sznurka na końcowym etapie wytworu jest on przypalany. 

Biżuteria wykonana metodą mikromakramy to nieszablonowy dodatek, który z łatwością wkomponuje się w każdą szafę. Podkreśli stylizacje zarówno etno, boho, jak i te klasyczne. Idealnie będzie pasować do topu i jeansów, jak i kreacji wieczorowej - małej czarnej czy sukni balowej. Jest niezwykle uniwersalna, ale jedno jest niepodważalne - zawsze budzi zachwyt! 

Jest to także wyrób idealny dla wszystkich, którzy korzystają z mocy kamieni. W ofercie znajdziesz biżuterię z labradorytem, tygrysim okiem, ametystem, kwarcem, jadeitem, jaspisem, karneolem, lapis lazuli, onyksem czy kamieniem księżycowym i wiele innych. Swoją biżuterię możesz dopasować do znaku zodiaku, bądź właściwości kamienia, która jest ci teraz potrzebna. Kamienie i ich wibracje można także przypisywać do poszczególnych czakr.
Filtry
79PLN 299PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.