Oryginalne PLECAKI z konopi siewnej, ręcznie szyte w Nepalu z lokalnych surowców.

Konopie siewne jest najbardziej wytrzymałym istniejącym naturalnym materiałem. Pochłania wilgoć, jest szczególnie odporne na procesy gnilne (robi sie z niego nawet nici chirurgiczne!), ale także chroni przed przenikaniem promieni ultrafioletowych. Jest to wyjątkowy i niezwykle przydatny materiał (zwłaszcza jesli chodzi o chroniące przed słońcem czapki). Materiał nie zawiera szkodliwych środków i sztucznych barwników.

Nasze konopne plecaki - są poręczne, pojemne, stonowane lub kolorowe. W stylu etno lub casual. Na wycieczkę, na spacer po zakupy, na miasto, na co dzień - jak konopie;) - nadają się do wszystkiego, więc zabierz je gdzie tylko chcesz! 

Wykonane są z konopi manualnie przetwarzanej od wieków tradycyjnymi metodami przez nepalskich rzemieślników z himalajskich wiosek. Każdy plecak jest wyjątkowy.

Kolorowe elementy w niektórych plecakach to nepalska bawełna gheri, ręcznie tkana na krośnie. Nadaje plecakom etnicznego charakteru i oryginalności. Robi się z niej nie tylko plecaki, ale także kurtki, bluzy, lub nawet oprawy zeszytów czy opakowania kadzidełek! Jest to chyba najbardziej kojarzący się z Nepalem materiał!

W bawełnie gheri swoje zamiłowanie znajdą także najmłodsi. Nasze plecaki w wersji mini będą idealne dla dzieci - do szkoły, na zajęcia dodatkowe i na wycieczki! Nie oznacza to, że nie przydadzą się dorosłym! Jest to wygodna alternatywa do mniejszej torebki. Jeśli chcesz mieć przy sobie wszystkie swoje najpotrzebniejsze rzeczy, a jednocześnie uniknąć skrępowanai ruchów czy ciężaru na ramieniu - mini plecak jest idealny dla Ciebie. 

Plecaki z konopi to postawienie zarówno na wyróżniający z tłumu wygląd, jak i na komfort użytkowania. Zrobione są z najwyższej jakości naturalnych materiałów, a w dodatku organicznych! Kupując nasze plecaki wspierasz slow fashion i eko modę - wszystkie nasze rzeczy wytwarzane są fair-trade!
Poznaj i ciesz się mocą naturalnych materiałów. 

Jeśli w swoich dodatkach stawiasz na komfort to oprócz konopnego plecaka przydać może ci się niezwykle pojemna konopna nerka lub nosidełko na butelkę. Dzięki swojej lekkości i pojemności są niezwykle użyteczne. Dobierz kolor oraz wzór i ciesz się swoim praktycznym, a modnym akcesorium. Postaw na wysoką jakość, styl i komfort. 


Filtry
30PLN 250PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.