Konopne etui

Etui tak jak każde inne akcesorium może być nie tylko praktyczne, ale także i stylowe. 

Warto mieć w swoich rzeczach przynajmniej jedno etui ze względu na ich uniwersalizm. Bez problemu zmieszczą się do małej torebki, służąc za kosmetyczkę czy portmonetkę, a w dużej torbie lub plecaku pomogą zachować porządek. Można w nich przechowywać nieskończoną ilość różnych rzeczy. 

Oprócz etui w stylu kosmetyczki lub portmonetki, istnieją także case'y do określonego użytku - na przykład futerały na tytoń. Wyglądają bardzo stylowo, a w dodatku wyróżniają cię z tłumu. Nasze saszetki na tytoń wykonane są z konopi. Oznacza to podwójną ochronę dla Twojego tytoniu! Samo etui chroni go przed wyschnięciem lub rozsypaniem, a kontrastowo - konopny materiał chroni go przed wilgocią z zewnątrz. 

W naszej ofercie case'ów i etui znajdziesz także konopne nosidełka na butelki, które również stanowią jedyny w swoim rodzaju dodatek. Idealnie wkomponowują się w letnie stylizacje. Jednak to nie jest ich główną zaletą - dzięki nim możesz być cały czas nawodniony bez zajmowania rąk oraz bez noszenia niepotrzebnie dużego plecaka lub torby. Dzięki rozłożonemu na ciele ciężarowi, możesz bezproblemowo i komfortowo przemieszczać się z nawet 1.5 litrową butelką napoju! Konopne torby na bidon to także gwarancja wytrzymałości.

Pokrowce jednak nie muszą służyć tylko do przechowywania i zabezpieczania rzeczy, mogą po prostu stanowić unikatowy dodatek do Twojego stylu. Przez dodatki także możemy wyrażać siebie, a opcji jest nieskończenie wiele. Jednym z tego typu akcesoriów może być na przykład etui cover na zapalniczkę. Podoba ci się design zapalniczki, ale skończył się gaz i nie można napełnić jej ponownie? Z etui na zapalniczkę nie będzie tego problemu. Niezależnie od zapalniczki w środku, wzór ciągle pozostaje bez zmian, a Ty cały czas możesz cieszyć swoje oczy jego wyjątkowością!
Filtry
30PLN 69PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.