T-shirty

Koszulki to jedna z najlepszych części garderoby, przez które możemy wyrazić siebie. 
Od lat w sprzedaży pojawiają się t-shirty w przeróżnych wzorach i z niezliczonymi nadrukami. 
Znajdujemy koszulki z ulubionymi zespołami, symbolami, grami, hasłami - z czymkolwiek, co nam się zamarzy. W zwierzęce printy, kwiaty, gwiazdki i bez wzoru. Obcisłe i oversizowe. Długie i w wersji cropped. Kupujemy je, jako pamiątki z ulubionych miejsc i na prezent dla najbliższych, ale przede wszystkim po to, by w jakiś sposób pokazać światu kim jesteśmy. 

Nie tylko nadruk ma tu znaczenie, ale także materiał, z którego uszyty jest t-shirt. Najlepszym wyborem są koszulki bawełniane, które zapewniają nam pełen komfort noszenia. Bawełna organiczna to wysokiej jakości materiał oddychający, który jest idealnym towarzyszem upalnych dni. W dodatku jest on bardzo miękki dzięki czemu nie sprawia nam żadnego dyskomfortu.  

O naszym t-shirtcie dużo mówi także jego krój. Każdy z nas posiada w szafie chociaż jedną koszulkę oversize, nawet jeśli służy tylko jako piżama. Nie da się jednak zaprzeczyć, że jej cechą jest niezwykła wygoda. Odpowiednio luźny t-shirt zapewnia nam swobodę i nie krępuje naszych ruchów. Koszulki oversize są także bardzo modne - są charakterystyczne dla wszystkich stylów cechujących się dużym luzem np. styl etno lub streetwear. 

Nie da się jednak zaprzeczyć, że przylegający t-shirt i szerokie spodnie to niezwykle pochlebna stylizacja! Dlatego właśnie nasze damskie koszulki idealnie idą w parze z szarawarami lub joggerami. Zasada obcisła góra i luźny dół sprawdza się zawsze i dla każdego.
Filtry
99PLN 140PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.