Portfele z konopi

Portfel jest chyba jednym z najbardziej niezbędnych dodatków jakie możemy sobie wyobrazić. Bezustannie towarzyszy nam w plecaku, torebce, nerce czy kieszeni. Zabieramy je ze sobą na codzień, do pracy, na wycieczki, festiwale - zawsze jest u naszego boku. Już od najmłodszego nabywamy takowy dodatek, który towarzyszy nam później przez długie lata. 
W naszej ofercie znajdziecie wybór portfeli stworzonych z konopi, wyszywanych oraz tych z bawełny gheri. Portfel konopny jest to gwarancja zakupu na lata - włókna konopne to najlepszej jakości materiał naturalny. Odprny jest on na działanie promieni UV, wilgoci czy też pleśni. Konopny portfel to wybór idealny dla wycieczkowiczów, którzy przebywają w różnych warunkach. 

Nasze duże portfele z konopi i skóry idealnie nadadzą się dla tych, dla których portfel jest miejscem przechowywania nie tylko pieniędzy, ale także dokumentów czy wielu kart. Jego pojemne liczne kieszonki pomieszczą wszystkie niezbędne nam rzeczy, a w dodatku stanie się on modnym dodatkiem, pasującym zarówno do stylu etnicznego, kolorowego, jak i tego bardziej eleganckiego. 

Nasze portfele knopne z wyszytymi przeróżnymi wzorami idealnie nadadzą się dla najmłodszych oraz dla tych, którzy cenią sobie nietuzinkowość i oryginalność. Zarówno portfel z haftem, jak i konopny portfel barwiony są przystosowane do tego, aby zmieścić się w kieszeniach lub małej torebce.

Wybierz kolor, wzór oraz rozmiar, który najbardziej ci odpowiada i stwórz z codziennego niezbędnika wyróżniające się akcesorium idealnie dostosowane do twoich potrzeb!
Filtry
50PLN 99PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.