Dobrej jakości kurtka to synonim ciepła i wygody. Trudno wyobrazić sobie przeżycie zimnego sezonu bez dobrze wykonanej kurtki. 

Przy wyborze odzienia wierzchniego najczęściej zwracamy uwagę na obecność kieszeni, kaptura czy suwaka. Pod uwagę bierzemy też oczywiście materiał, z którego kurtka została wykonana. 

Nieraz zdarzyło się, że twoja stylizacja miała podbić świat, ale zrobiło się zimno i kurtka zasłoniła twój idealny zestaw? Rozwiązaniem tego problemu jest wybór kurtki, która sama w sobie może stanowić gwiazdę wieczoru. Kurtki z Nepalu to niebanalne rozwiązanie na chłodne dni. Wyróżnią cię z tłumu na tle czarnych puchówek i dodadzą twojemu stylowi charakteru przez cały rok! Nic lepiej nie manifestuje fantazji i kreatywności niż kurtki z bawełny gheri. 

W naszej ofercie znajdziecie ciepłe kurtki nepalskie wykonane z wysokiej jakości organicznej bawełny. Posiadamy kurtki w dwóch wariantach - na podszewce bawełnianej oraz polarowej. Dzięki możliwości wybrania podszycia, swoją kurtkę możecie dostosować do preferowanego sezonu. Kurtki na podszewce bawełnianej będą idealne na chłodniejsze letnie i wiosenne wieczory, czyli na sezony przejściowe. Kurtka na podszewce polarowej ogrzeje was natomiast nawet w zimie.

Nasze kurtki to gwarancja ciepła i stylu. Choć same w sobie są głównie w stylu etno, sukcesywnie skomplementują nawet elegancką szafę np. kurtka z bawełny gheri w kolorze czarno-białym. Możliwości ich skomponowania są naprawdę różnorodne. 

Patchworkowe kurtki będą propozycją idealną dla wszystkich tych, którzy w swojej szafie cenią nieszablonowość. Zaopatrzenie się w patchworkową kurtkę to wizytówka wyszukanego smaku.

Ciepła kurtka to jednak nie wszystko. W zimie warto zadbać o swoje ciepło i zdrowie poprzez uzupełnienie swojej szafy w ciepłe szale, czapki, czy też bluzy.

Zima lub jesień to także sezon dużej wilgoci, oprócz płaszcza przeciwdeszczowego, opłaca się także zabezpieczyć swoją galanterię np. plecak, poprzez zaopatrzenie się w pokrowiec przeciwdeszczowy na plecak.
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.