Ponczo

Poncza wywodzą się z terenów Peru, ale znane są dziś już na całym świecie.
Z resztą nie bez powodu - ponczo to niezwykle uniwersalne i praktyczne odzienie, dlatego nigdy nie wychodzi z mody!
Idealne będzie dla wszystkich, którzy nigdy nie wiedzą, co ubrać w sezonie przejściowym - ogrzeje z wierzchu, ale pozostawi przepływ powietrza. Z tego samego powodu będzie doskonałym wyborem także dla długodystansowych podróżników, którzy w szczególności mają do czynienia ze zmianą pogody! Ponczo sprawdzi się także jako idealne ubranie na ogniska, wyprawę do lasu lub letnie wieczory nad morzem. Będzie także wspaniałym towarzyszem dla pływaków i kitesurferów! Poncza są niezwykle wygodne! Z reguły nie krępują naszych ruchów, jak mają to w zwyczaju robić inne dodatkowe warstwy wierzchnie. Ponczo to postawienie na styl, komfort oraz wyróżnienie się z tłumu! Ponczo będzie także przyjacielem każdego, kto lubi posiedzieć w cieple i zaciszu swoich czterech ścian. 

Poncza znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z tradycyjnej bawełny nepalskiej - Gheri. Jest ona wyjątkowo miękka oraz przyjemna na ciele. Każde ponczo jest kwintesencją wyjątkowego nepalskiego rękodzieła. Ze względu na rękodzielniczy charakter odzienia, każde jest jedyne w swoim rodzaju. Nasze poncza są najwyższej jakości - ich niezwykła kolorystyka oraz detale zachwycą każdego fana odzieży etnicznej, orientalnej, czy po prostu tej niepowtarzalnej i intrygującej!

Poncza to nieskończona zabawa z modą - wielość fasonów i kolorów sprawia, że każdy z łatwością dobierze ponczo do swojej figury, stylu, no i potrzeb!
Filtry
230PLN 250PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.