Kolczyki

Kolczyki to dodatek, który podbije każdą stylizację.
Idealnie dobrane do kształtu i kolorów twarzy kolczyki potrafią również przyćmić nasze ubranie, zwracając całą uwagę na nasze rysy.

Zaletą kolczyków jest fakt, że da się je zrobić dosłownie ze wszystkiego. Zaczynając od metali szlachetnych, a kończąc na zabawkach i suszonych kwiatach. Mogą być plastikowe, z metalu, z żywicy, z modeliny, a nawet porcelany! W dodatku zawsze wyglądają dobrze. Nie ma żadnych ograniczeń w zakresie wzorów - z łatwością dobiorą je do siebie osoby nawet z najbardziej szaloną, niestandardową szafą. 

Najlepszym wyborem jest jednak biżuteria hipoalergiczna, która stanowi najbezpieczniejszą opcję dodatku. Ważne, aby wybierać biżuterię niezawierającą niklu. Najczęstszym wyborem jest złoto lub srebro. Jednak klasyczna biżuteria nie zaspokoi każdego. Osoby o bardziej nieszablonowym guście również mogą zakupić biżuterię, która jest jednocześnie bezpieczna dla ich zdrowia oraz unikatowa i przyciągająca uwagę. Taką biżuterią może być biżuteria z mikromakramy, pleciona na bawełnianym sznurku, biżuteria ze srebra tybetańskiego lub biżuteria wytworzona przy pomocy kamieni półszlachetnych. Ostatnia grupa materiałów zdaje się być w ostatnim czasie najpopularniejszym wyborem. Z resztą nic dziwnego - biżuteria z kryształów to nie tylko wielość wzorów i kolorów, ale także energetyczne wsparcie. Najczęściej spotykamy się z biżuterią wykonaną z tygrysiego oka, ametystu, kryształu górskiego, malachitu, wszelkiego rodzajów kwarców i onyksów, ale to nawet nie ćwiartka możliwości, jakimi dysponuje biżuteria z kamieni półszlachetnych. Kolczyki wykonane z tego materiału mogą być długie, krótkie, okrągłe, szpiczaste, małe, duże, z jednego kawałka lub z setek koralików - nawet Ci najbardziej wybredni znajdą parę idealną dla siebie w mgnieniu oka.
Filtry
49PLN 95PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.