Torby

Konopne torby to wybór stylu i jakości. Himalajskie konopie siewne to najbardziej trwały znany nam materiał naturalny. Wykorzystywany od wieków w wielu dziedzinach, powraca z hukiem do świata mody. 

Materiały z włókna konopnego mają niepoliczalną liczbę zalet. Zaczynając od tego, że są niezwykle wytrzymałe, a kończąc na fakcie, że da się je dowolnie modyfikować. Konopie ponownie przeżywa swój triumf. Jest wegańskim zamiennikiem wielu znanych nam odzwierzęcych materiałów i składników, a więc nic dziwnego, że wykorzystujemy je również w branży odzieży.

Materiały konopne są w stu procentach biodegradowalne, co oznacza, że wszystkie wytworzone z niej akcesoria przyczyniają się do walki z fast fashion, wspierają ruch slow fashion i ekomodę. Wybór konopnej galanterii to pomoc naszej planecie. 

Nie da się oczywiście przejść obojętnie także obok faktu, że konopie jest bardzo stylowe. Jego naturalna forma w kolorze beżu składa się na najbardziej uniwersalne torby, które może nosić każdy. Wpasują się one we wszystkie możliwe style i jednocześnie wyróżnią Cię z tłumu. 

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo wzorów, krojów i kolorów toreb z konopi. 

Ręcznie plecione konopne torby shopper do ręki lub na ramię będą idealnym dodatkiem do letnich stylizacji. Perfekcyjnie nadadzą się do zabrania na lokalne zakupy, plażę lub spacer w słońcu. Nie zapomnij wówczas także ochronić przed słońcem swojej głowy, pomoże ci w tym konopny kapelusz lub czapka beanie! 

Torby listonoszki oraz paszportówki znakomicie dopasują się do stylu miejskiego lub eleganckiego, a listonoszki z kwiatowymi haftami podkreślą stylizację boho lub etno z sukienką. 

Konopne torby pokrowce na aparat, tzw. camera bag będą idealne dla wszystkich, którzy lubią sobie pozwiedzać, ale także i dla tych, którzy lubią bardziej luźny streetwearowy styl. Nie oznacza to oczywiście, że nie dopasujesz ich do sukienki czy letniego garnituru! To właśnie tu objawia się fenomenalny uniwersalizm toreb konopnych - tak naprawdę pójdą w parze ze wszystkim, co tylko sobie wymarzysz!

To dodatki dopełniają nasz styl i nadają ubiorowi charakteru. Oprócz godnej uwagi galanterii koniecznie zaopatrz się w fajną biżuterię lub inne charakterne akcesoria, dzięki którym wyrazisz siebie w stu procentach.
Filtry
149PLN 150PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.