Nepalska odzież

obrazek_kat01
Tutaj znajdziecie wyjątkową odzież w stylu etno, boho i psychodelicznym, szytą ręcznie w Nepalu z lokalnych surowców.
Nasza odzież nadaje się idealnie do noszenia na co dzień, do jogi, tańca, jak i na festiwale, wakacje i na miasto - gwarancja oryginalności i charakterystycznego stylu!
Wkomponują się w każdą szafę, jako charakterne dodatki lub swoiste ,,gwiazdy wieczoru".

Odzież etno to nie tylko osobna społeczność i kultura, ale też niezastąpiona wygoda. Ubrania w stylu etno charakteryzują się luzem, przewiewnością, rozciągliwością. Nie krępują ruchów - dzięki czemu idealnie nadają się do jogi, medytacji lub tańca. Są też unikatowe i zdecydowanie przyciągają uwagę innych! Jeśli lubisz się wyróżniać, a w dodatku cenisz w ubraniach komfort ponad wszystko - te produkty są właśnie dla ciebie. 

Spora część ubrań szyta jest z bawełny tzw. gheri, czyli tradycyjnej, grubej bawełny, tkanej na ręcznym krośnie w charakterystyczne, kolorowe wzory. To chyba najbardziej kojarzący się z Nepalem materiał! Robi się z niej ciepłe ubrania, torby, portfele, ale także okładki na notesy czy opakowania kadzideł! Bawełna gheri przyciąga swoją niesamowitą, żywą kolorystyką oraz unikatowością wzorów. 

W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór bluz, kurtek, ale także uwielbianych szarawarów (spodni haremek) w wielu wzorach i kolorach. Niektóre posiadają buddyjskie wzory np. wzór kwiatu życia - symbolu stworzenia, idealnego porządku, perfekcyjnie przemyślanego planu istnienia świata i cykliczności naszego życia lub om - ॐ – świętą sylabę hinduizmu. Te symbole możecie znaleźć także w naszej biżuterii, która idealnie dopełni stylizacje z naszymi etno ubraniami. 

Znajdziesz tu również bardzo duży wybór ubrań psychodelicznych, które będą najlepszym wyborem na wszystkie festiwale, hippie i psy trance wydarzenia. Nasze bluzki i bluzy z elfickimi kapturami to najlepszy sposób żeby wyróżnić się z tłumu. Spiczasty kaptur to prawdziwy eye-catcher! Dorównują im jednak także szarawary / spodnie haremki z psychodelicznym lub geometrycznym wzorem, których żywe kolory na pewno rozświetlą każdy parkiet. 

Szeroki wybór asortymentu sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Nic nie wyraża nas przecież lepiej niż nasze ubrania! Co powiedzą o tobie te? Że jesteś człowiekiem, który ceni spokój, miłość i luz, a co najważniejsze roznosi dobrą energię - no i oczywiście, że masz styl! 

Idealnym dodatkiem do naszej wyjątkowej nepalskiej odzieży będą także nasze konopne nerki, torby lub plecaki

Jeśli jednak chcesz dopełnić swoją etno stylizację to genialnie sprawdzą się też nasze dodatki takie jak konopny pokrowiec na wodę, konopne beanie czy portfel z psychodelicznym haftem. 

Filtry
69PLN 320PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.