Akcesoria do palenia

Dla wszystkich, dla których palenie znajduje się w codziennym rozkładzie dnia oraz jest swoistym ,,rytuałem" posiadamy w ofercie ciekawe akcesoria. 

W naszych zbiorach znajdziecie przepiękne konopne pokrowce na tytoń i zioła (tzw. tabacco cases) w kolorze brązowym, zielonym lub naturalnym kolorze włókien konopnych - beżowym. Posiadają one w środku dodatkowe kieszonki, w których poza tytoniem schować można filtry lub nawet kilka rodzajów bletek. Nasze case'y dostępne są w dwóch rozmiarach. Dlaczego pokrowiec na tytoń to dobre rozwiązanie? Ponieważ dobrze chronią go przed wyschnięciem oraz wysypaniem. 

Zaopatrzyć możecie się tu również w pokrowce na zapaliczkę, które stworzą z przedmiotu codziennego użytku piękne, wyróżniające się akcesorium. Etui na zapalniczkę z nadrukiem liścia konopnego zrobi furorę wśród waszych znajomych - od razu będzie wiadomo czyj to ,,ogień". Waszą zapalniczką zaopiekuje się także lulu - wykonany z materiałów z recyklingu pokrowiec na zapalniczkę, który możecie przypiąć do spodni. 

Niezbędny dla każdego palacza suszu jest także grinder. Młynki, które znajdziesz na naszej stronie internetowej są najlepszej jakości. Wykonane są ze stopu aluminium. Projektowane są przez młodego austriackigo inżyniera, pasjonata zioła - Gleichdicka. Najlepszą częścią naszego innowacyjnego crushera są jego ostrza, które tną towar zamiast go mielić. Wystarczy kilka obrotów, aby twój susz był idealnie pocięty.
Filtry
30PLN 69PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.