Wykonane w 100% z bawełny organicznej narzuty indyjskie. Posłużą jako okrycie łóżka czy kanapy albo przyozdobią ściany każdego wnętrza, dodając mu ciepła i orientalnego charakteru. Narzuty, zwane potocznie "mandalami" ze względu na dominujące wzornictwo, są ręcznie szyte i ręcznie farbowane w Indiach. Nadruki także stemplowane są ręcznie (ręczny sitodruk), a technika ta (w odróżnieniu od współczesnych nadruków komputerowych na poliestrze) należy do najstarszych i najpowolniejszych metod drukowania na tkaninach. 

Nasze narzuty to kwintesencja orientalnej kultury indyjskiej. Wyjątkowe wzory i żywe, głebokie kolory dodadzą ciepła i charakteru każdemu wnętrzu. Chcesz mieszkać w mniej minimalistycznym wnętrzu, ale malowanie ścian na szalone kolory nie wchodzi w grę? Nasza duża mandala 210 x 240 cm rozwiąże Twoje problemy. Zakryj ścianę mandalą i ciesz się unikatowym wnętrzem z niezwykłą atmosferą. W prosty sposób zrób ze swojej przestrzeni buddyjski, etno kącik, energetyzującą przestrzeń do jogi, uspokajające biuro lub przestrzeń luzu na smoke sesh z przyjaciółmi;). Oprócz powieszenia na ścianie czy pościelenia łóżka mandala nada się  idealnie także jako: kotary, zasłony, obrusy, koce piknikowe lub plażowe! 

Chcesz zadbać o atmosferę i pozytywną energię w swoim otoczeniu? Oprócz mandali zaopatrz się także w naturalne kadzidełka oraz minerały, które najpierw oczyszczą, a następnie będą chronić twoją energię! Świetnym wyborem będzie naszyjnik z kamieniem półszlachetnym - w ten sposób możesz mieć swój amulet zawsze przy sobie w najwygodniejszej formie! Dobierz go do swojego znaku zodiaku, odpowiedniej czakry lub po prostu intencji i ciesz się niezwykłym działaniem jego wibracji.
Filtry
85PLN 109PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.