Saszetki nerki z konopi

Nerki z konopi Himalayan Hemp
Nerka to jeden z najwygodniejszych zaraz po plecaku sposobów na noszenie swoich rzeczy. Jeśli potrzebujesz wziąć ze sobą tylko kilka najpotrzebniejszych przedmiotów, a torba to za dużo lub zależy ci na wolnych, niczym nie skrępowanych rękach - nerka będzie idealnym wyborem. Dzięki rozłożonemu na klatce piersiowej i plecach lub biodrach ciężarowi - zapewnia lekkość i wygodę noszenia. 

Nasze nerki są szyte ręcznie w Nepalu. Większość z nich wykonana jest z najwyższej jakości materiału naturalnego - himalajskiej konopi siewnej oraz spektakularnej, wytwarzanej na krośnie ręcznym tradycyjnej nepalskiej bawełny gheri.

Saszetki nerki są wbrew pozorom niezwykle pojemne - dzięki czemu możesz mieć przy sobie wszystko, co lubisz mieć pod ręką - dokumenty, klucze, portfel, telefon, mini kosmetyczkę i inne. Jest także idealnym wyborem dla palaczy, bo oprócz standardowych przedmiotów codziennej potrzeby zmieści również tytoń, zapalniczkę, grinder i inne dodatki. 

Konopne nerki są niezwykle wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Są świetnym wyborem dla wycieczkowiczów. W połączeniu z plecakiem gwarantują ci wygodę oraz bezpieczeństwo. Wszystkie najważniejsze rzeczy masz zawsze na oku. Stanowią one trudny cel dla kieszonkowców i są łatwe do ukrycia pod ubraniami. Są także świetnym wyborem dla tych, którzy prowadzą aktywny styl życia. Nie krępują ruchów podczas jazdy na rowerze, rolkach, deskorolce czy też przy bieganiu i wspinaniu się. 

Nerka to także niezwykle uniwersalny dodatek. Dobrze dograna zgra się zarówno z sukienką w letniej hippie lub boho stylizacji, jak i z bardziej elegancką stylizacją miejską oraz z typowo sportowym lookiem. Jej uniwersalizm objawia się także w możliwych dwóch sposobach noszenia - można nosić ją przewieszoną przez ciało lub nisko na biodrach jako biodrówkę.
Filtry
99PLN 119PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.