Saszetki

Saszetki i drobne akcesoria to niezbędnik do zachowania porządku w plecaku lub torebce, ale także w kieszeniach. Stanowią one dodatkową ochronę dla naszych najpotrzebniejszych rzeczy na przykład dla telefonu, zapalniczki, kosmetyków, drobnych pieniędzy czy akcesoriów do palenia. 

Również jak każde inne akcesoria i części galanterii mogą być nie tylko niezwykle użyteczne i praktyczne, ale także modne. Sprawiają, że możemy wyrazić siebie w największych detalach. Są kwintesencją indywidualnego stylu. Zaskocz innych swoim detalicznym perfekcjonizmem!

Wielość wariacji etui i saszetek sprawia, że każdy może wybrać coś dla siebie. Najlepiej jest się tu kierować potrzebą, ale także własnym gustem. Nikt nie wie lepiej niż my sami, co jest nam najpotrzebniejsze. Drobne saszetki i kopertówki będą idealnie służyć jako mini kosmetyczki, do których możemy włożyć ulubione kosmetyki i cieszyć się świeżo wyglądającym makijażem cały dzień. W plecaku mogą posłużyć nam również jako: piórniki, case na małe narzędzia, pokrowiec na tytoń, skrytkę na dokumenty i pieniądze oraz wiele innych. Najlepszą cechą wszelakich saszetek oraz etui jest ich niekończący się uniwersalizm! Jedyne, co nas ogranicza to wyobraźnia.
Filtry
40PLN 69PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.