Bluza to jedna z najbardziej uniwersalnych części garderoby. Włożysz ją zimą pod kurtkę, jak i latem narzucisz na t-shirt w chłodniejszy wieczór. Są ciepłe, praktyczne, a przede wszystkim stylowe. Od wielu lat bluzy w kroju hoodie podbijają świat mody. Ale jak tu ich nie kochać? 

W każdej szafie powinna znaleźć się chociaż jedna bluza - to ubranie na szybko, które dopasujesz do jeansów, szarawarów, jak i do spódnicy czy sukienki. Nie masz pomysłu na stylizację? Bluza rozwiąże twój problem. 

Większość naszych bluz zrobiona jest z tradycyjnej nepalskiej bawełny gheri, która tworzona jest przy użyciu krosna ręcznego. Posiada ona charakterystyczne wzorki i często jej pochodzenie mylone jest z Peru. To jednak rdzeń rękodzieła nepalskiego! Jest to chyba najbardziej kojarzący się z Nepalem materiał. Wykorzystywany jest nie tylko do tworzenia fenomenalnej odzieży, ale i do obijania notesów, opakowań kadzideł czy galanterii. Bluzy z bawełny gheri są miękkie i przyjemne w dotyku, a ich lekko oversizowy krój zapewnia nam komfort i swobodę w noszeniu. W dodatku nie można przejść koło nich obojętnie. Bluza z bawełny gheri to gwarancja wyróżnienia się na tle tłumu. Ich orientalno-etniczny styl to gwarancja niepowtarzalności. Są idealne do zabrania na ognisko, nad morze, wycieczkę, czy po prostu do wyjścia na miasto. 

Bluzy psychodeliczne to jedyne w swoim rodzaju bluzy idealne na wszystkie hippie i psy trance wydarzenia, ale nie tylko. Ciesz się ich nieszablonowością każdego dnia. Pokaż innym swoje wyczucie dobrego smaku.

Nasze bluzy idealnie pasują do wszystkich rodzajów szarawarów oraz bawełnianych spodni z naszej oferty. Połącz wybrane przez siebie ubrania w niezwykłą etno stylizację.
Filtry
215PLN 299PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.