Dla domu

Bez względu na to czy wolimy przepych, czy tez minimalizm, każdy z nas w swoim domu lubi posiadać dekoracje - obrazy, figury, wazony i wiele wiele innych. Nadają one wnętrzom niepowtarzalności, ale często także ciepła czy personalizacji. Wystrój wnętrz od zawsze był również drogą wyrażania siebie - budowanie przestrzeni, którą kochamy i w której chcemy przebywać jest rzeczą niezmiernie ważną. Od wielu lat wiemy, że wpływa to na nasze samopoczucie.

Dekoracje dla domu, które posiadamy w naszej ofercie dopełnią każde wnętrze. Nasze biało - złote lub czarno - złote narzuty idealnie wkomponują się w przestrzenie minimalistyczne, a kolorowe mandale jeszcze bardziej wyostrzą te maksymalistyczne! Przepiękne, rękodzielnicze wyroby dodadzą ciepła i stworzą niezapomniany nastrój w Twoim domu.

W naszej ofercie ,,dla domu" posiadamy także szeroki wybór kadzideł - tradycyjnych, klasycznych, sznurkowych lub w stożkach. Tradycyjne - otulą mocną wonią twoje wnętrze i sprawią, że poczujesz się jakbyś siedział przy letnim ognisku w gwieździstą noc, natomiast kadzidełka klasyczne osłodzą wnętrze, kojąc twoje nerwy i sprawią, że każda minuta spędzona w domu będzie czystą przyjemnością. Kadzidełka stożkowe staną się piękną atrakcją twojego stołu, parapetu lub biurka poprzez stworzenie na specjalnej podstawce wodospadu z dymu.

Wszystkie kadzidełka są ręcznie skręcane oraz wykonane w 100% z naturalnych ziół, drewien, przypraw i kwiatów. Idealnie nadają się do medytacji, odpalenia przed snem lub w stresowej sytuacji - nasze kadzidełka są najwyższej jakości i można stosować je w aromaterapii. Liczba dostępnych zapachów sprawia, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, zaczynając od zapachów słodkich, delikatnych aż po te ,,pikantne". Nasze kadzidła to w 100% etyczne rozwiązanie, które można wykorzystać w oczyszczaniu energetycznym swojej przestrzeni, minerałów, przedmiotów lub samych siebie. 

Swoją przestrzeń oprócz oczyszczania energetycznego można zabezpieczyć także poprzed dekorowanie ich amuletami oraz symbolami. Świetnym wyborem będą tutaj nasze batiki, których powierzchnie często przyozdabiają symbole oraz buddyjscy bogowie.

Wyjątkową dekorację naścienną stanowią też nasze bawełniane postery. Będą idealnym prezentem dla fanów muzyki reggae!
Filtry
6PLN 250PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.