Konopne etui na tytoń / zioła

Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego warto zadbać o to, aby najmniejsze detale, nawet takie jak case na tytoń, także były w Twoim stylu! W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe konopne etui na tytoń w różnych wzorach i kolorach.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważnym akcesorium jest pokrowiec na tytoń. Nie tylko zatrzymuje on świeżość zawartości na dłużej, ale także chroni tytoń przed rozsypaniem, a filtry i bletki przed zgubieniem. Pokrowiec z konopi to idealne rozwiązanie dla każdego palacza. Niezwykłe właściwości włókien konopnych sprawiają, że nasz tytoń zarówno nie wysycha, jak i nie pochłania wilgoci - nie straszne mu żadne warunki.

Z konopnym etui na tytoń możesz cieszyć się świeżością skręcanych papierosów dłużej. 

Pokrowce nadają się także na wszelkiego rodzaju zioła. Posiadają w środku dodatkowe kieszonki na różnej długości bletki, filtry i inne akcesoria. W ofercie znajdziesz także pouche z dwiema kieszeniami zamykanymi na zamek. Będą one perfekcyjnym i praktycznym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy skręcając doprawiają zawartość suszonymi ziołami takimi jak lawenda, mięta, dziewanna, damiana, dzika dagga czy szałwia.
Filtry
50PLN 69PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.