Duże plecaki z konopi

Plecaki to najwygodniejsze rozwiązanie na noszenie przy sobie codziennie rzeczy. 
Gwarantują niezastąpioną wygodę i lekkość noszenia, dzięki równomiernie rozłożonemu na plecach ciężarowi. 
Ich wielość wzorów i kolorów sprawia, że każdy może znaleźć plecak idealny dla siebie, w zależności od jego potrzeb i gustów. Jest to praktyczne rozwiązanie na każdy dzień. Plecak stanowi idealne akcesorium na co dzień, jak i na wycieczkę, miejskie wyprawy czy jako bagaż podręczny do samolotu. Bez względu na to czy wybierzesz plecak miejski, wojskowy, vintage, na deskę, sportowy, biznesowy czy na laptopa - każdy z nich zapewni ci pełną funkcjonalność oraz komfort noszenia, a w dodatku będzie idealnym dopełnieniem stylizacji. 

Plecaki etno charakteryzują się vintage wyglądem i idealnie dopasowują się zarówno do bardziej luźnych, kolorowych szaf, jak i tych stonowanych, miejskich czy klasycznych.
Podczas wybierania plecaka dla siebie warto zastanowić się jakie funkcje ma spełniać - ilu kieszeni potrzebujemy, czy musi mieć przegródki na wodę lub laptopa albo czy zależy nam na wodoodpornym materiale. Jeśli ostatni punkt jest dla Ciebie niezbędny - nie musisz rezygnować z plecaków wykonanych z naturalnych materiałów. Wystarczy, że zaopatrzysz się w przeciwdeszczowy pokrowiec na plecak - teraz bez względu na warunki atmosferyczne możesz cieszyć się swoim etno plecakiem.

Bez względu na to czy zależy nam, aby materiał był wodoodporny warto zwrócić uwagę na jego trwałość zarówno w przypadku, gdy jest to materiał syntetyczny jak i naturalny. Plecak to akcesorium, które najczęściej pomaga nam nosić przy sobie dość ciężkie rzeczy takie jak laptop, sprzęt fotograficzny, książki czy wszystko, co potrzebne nam w podróży - z tego względu musi być on niezwykle wytrzymały. Jeśli zależy nam, aby plecak był wytrzymały i wykonany z naturalnych surowców - doskonałym wyborem będzie taki wykonany z pokrzywy lub konopi siewnej.
Filtry
30PLN 250PLN
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.