Buddyjska mala do mantrowania, medytacji. Bransoletka rudrakszaBuddyjska mala do mantrowania, medytacji. Bransoletka rudraksza
Buddyjska mala do mantrowania, medytacji. Bransoletka rudraksza
Buddyjska mala do mantrowania, medytacji. Bransoletka rudraksza
Dodaj do przechowalniUsuń z przechowalni
Buddyjska MALA - bransoletka do medytacji, mantrowania. Tradycyjne rękodzieło nepalskie.
Udostępnij:

ॐ  BUDDYJSKA MALA BRANSOLETKA

✺ MATERIAŁ: całość składa się z 20 koralików z Rudrakszy oraz 7 koralików z kamieni półszlachetnych symbolizujących czakry, m.in. z ametystu, jaspisu. Bransoletka na rozciągliwej gumce.

✺ PARAMETRY: obwód: ok. 17 cm, średnica koralika: ok. 0,7 cm.

Rudraksza - to zdrewniałe nasiona/pestki Mali wąskolistnej (drzewa rosnącego u podnóża Himalajów) używane od wieków przez świętych, joginów, mnichów, astrologów, tantryków a także zwykłych ludzi. Nasiono rudrakszy jest cenione ze względu na wartości estetyczne, ozdobne, ale przede wszystkim ze względu na właściwości duchowe, używa się ich w formie modlitewnych wieńców, naszyjników, bransoletek, talizmanów itp. W mitologii wedyjskiej i hinduskiej jest kojarzona z “oczami Rudry/Śiwy”.

✺ Mala, zwana inaczej sznurem modlitewnym, to buddyjski różaniec służący do modlitwy, medytacji lub odliczania mantr podczas medytacji. W sanskrycie nazwa ta znaczy „wieniec, naszyjnik, mamrocząca modlitwa”.

✺ Jej noszenie na co dzień przypomina o intencji z którą w danej chwili pracujemy. Może też pełnić funkcję talizmanu przynoszącego spokój i szczęście. Chroni przed niepowodzeniem, wspomaga rozwój duchowy i osobisty. Każdy może ją nosić po swojemu i ze swoją własną intencją.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także:

Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.