Najwyższej jakości kadzidła tybetańskie patyczkowe CHAKRA THROAT CZAKRA GARDŁA o zapachu RUMIANEK wykonane z masy roślinnej według tradycyjnej receptury, idealne do medytacji z czakrami.
Dodaj do przechowalniUsuń z przechowalni
Om Ah Hum CHAKRA Incense to wysokiej jakości kadzidła nepalskie. Są to 100% naturalne, ręcznie skręcane kadzidełka. Opakowanie zawiera 19 kadzidełek oraz małą drewnianą, trójkątną podstawkę do nich.
Udostępnij:

THROAT. Collectivity.

  • Dominująca nuta zapachowa to rumianek z mieszanką himalajskich ziół
  • Kadzideło ma sprzyjać praktyce jogi, medytacji i pracy duchowej nad czakrą nr 5 - czakrą gardła (Throat chakra). Przypisany jest jej kolor błękitny.
  • Piąta czakra (Vishuddha) znajduje się w dole gardła, tj. pomiędzy gardłem, a zagłębieniem między obojczykami. Odpowiada za poczucie zadowolenia, potrzebę pokazywania prawdziwego siebie, swobodę wyrażania emocji i brak problemów z komunikacją międzyludzką.

  • Opakowanie zawiera 19 kadzidełek oraz małą drewnianą, trójkątną podstawkę do nich.
    Czas palenia się jednego kadzidełka to ok. 40 minut (w pomieszczeniu).
  • Długość kadzidła to 23 cm.
  • Kadzidełka są wolne od jakichkolwiek sztucznych, chemicznych i szkodliwych substancji.
  • W odróżnieniu od indyjskich, kadzidełka nepalskie i tybetańskie są grube i nie posiadają drewnianych patyczków na końcach - zamiast tego spalają się w całości. Są też mniej słodkie, wydzielany przez nie aromat jest bardziej ziołowo-korzenny.


Kadzidełka zapakowane są w trójkątny kartonik wykonany z ekologicznego, w całości ręcznie robionego nepalskiego papieru czerpanego, tzw. Lokta.

Papier Lokta pozyskiwany jest z włóknistych łodyg z rosnącego w Himalajach wawrzynka (Daphne Cannabina - kuzynka konopi), robiony na wodzie i suszony na słońcu. Wytwarzanie papieru Lokta to sztuka tradycyjnego rzemiosla nepalskiego


Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.