21.11.2023
Pomóż osobom na pograniczu polsko-białoruskim przeżyć zimę!

Jest już zimno, mokro i ciemno, właśnie spadł pierwszy śnieg - zaczął się najcięższy okres dla osób uchodźczych na polsko-białoruskim pograniczu. Osoby, którym Grupa Granica pomaga w podlaskich lasach, coraz częściej są kompletnie przemarznięte. Hipotermia i odmrożenia mogą skończyć się bardzo poważnie - również śmiercią.

Dlatego w Kana Sapiens organizujemy zbiórkę artykułów na rzecz Grupy Granica, aby pomóc osobom potrzebującym przetrwać zimę. Dzięki Waszym darom Grupa Granica będzie mogła udzielać pomocy humanitarnej na pograniczu polsko-białoruskim i ogrzewać osoby w drodze w te najzimniejsze miesiące ❄️

Potrzebujemy przede wszystkim:
1. ŚPIWORÓW - zimowych, ciepłych, najlepiej w stonowanych, leśnych kolorach (szare, zielone, czarne, brązowe itp.)
2. Kompletów ODZIEŻY TERMOAKTYWNEJ dla dorosłych
3. CZAPEK w stonowanej kolorystyce, bez odblasków
4. GRZEJEK chemicznych do rąk i stóp
5. POLAROWYCH BLUZ dla dorosłych w stonowanej kolorystyce

Przydadzą się również ciepłe i nieprzemakalne kurtki damskie i męskie oraz spodnie softshellowe, w kolorystyce jak wyżej. Prosimy o przekazywanie rzeczy w bardzo dobrym stanie, wypranych lub nowych, bez uszkodzeń. Takich, jakie sami_e chcielibyśmy_chciałybyśmy nosić. Będziemy też wdzięczni za ograniczenie darów do rzeczy sprecyzowanych powyżej - innego typu odzież można przekazać do innych grup osób potrzebujących (w razie wątpliwości prosimy o napisanie do nas - coś poradzimy).

Dary trafią bezpośrednio do działań interwencyjnych Grupy Granica. Artykuły prosimy przynieść do sklepu Kana Sapiens na ul. Bożego Ciała 22 na krakowskim Kazimierzu w godzinach otwarcia sklepu do 6 grudnia.

Bardzo dziękujemy za wszystkie dary!

Będziemy wdzięczne za udostępnienie informacji dalej i zaproszenie znajomych do wydarzenia na facebooku: https://fb.me/e/1qPHQ8Yu9

Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.