Wiosenne nowości w Kana Sapiens!

Cześć! Wygląda na to, że z wiosną wszystko budzi się do życia również i w Kana Sapiens. Mamy duużo planów na nadchodzący sezon! Przyspieszamy tempa z wystawianiem nowości dla Was, do naszego grona dołączyła też świetna fotografka, Ola Drożdż, którą na instagramie znajdziecie pod nazwą @otulografia.

Ola zrobiła dla nas dużo zdjęć nowości - nowych modeli szarawarów, koszul, spódnic oraz psychodelicznych bluz. Bierzemy się za obróbkę zdjęć i mierzenie ubrań, a już niebawem możecie spodziewać się kolejnych nowości!

W międzyczasie chcemy Wam opowiedzieć o nowościach, jakie pojawiły się ostatnio na naszej stronie. W tej kolekcji królują grzybki, patchwork i motywy astrologiczne!

Pierwszą nowością są kurtki patchworkowe w trzech kolorach - zielone, pomarańczowe i niebieskie. Są podszyte ciepłym polarem, więc będą idealne na chłodniejsze dni.

Jeśli szukacie nieco lżejszych bluz, mamy dla Was kilka propozycji. Pierwszą z nich są bluzy z motywem zodiakalnym. Przyznamy Wam się szczerze, że zamawiając je zupełnie nie byłyśmy do nich przekonane. A na żywo- miłość! Ciężko oddać ich urok na zdjęciach, ale z tego co zauważyłyśmy - doskonalne dopasowują się do osoby, stylu i figury. Dostępne w dwóch kolorach - brązowym i beżowym.

Z lżejszego materiału polecamy również bluzy z motywem słońca i księżyca w bordowym kolorze. Wykonane z nieco grubszej bawełny, będą świetne samodzielnie, jak i jako dodatkowa warstwa ubioru.

I last but not least - grzybkowe koszule! Mogą być noszone samodzielnie zapięte lub rozpięte jako warstwa ubrania, my jesteśmy zakochane. Dostępne w 3 wariantach kolorowych.

Mamy nadzieję, że nowości Wam się podobają! A już w maju czekają na Was między innymi nowe modele szarawarów, spódnice oraz to, co ostatnio kochacie najbardziej - ogrodniczki!

 

Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.