Konopne etui na butelkę

Konopne etui / torby na butelkę to poręczne i praktyczne akcesorium. Są nie tylko niezwykle użyteczne, ale także stanowią unikatowe etno dodatki do każdej stylizacji. Wykonane są z najwyższej jakości naturalnego materiału - konopii siewnej. Dzięki niezwykłym właściwościom włókien konopnych nosidełko na wodę pomieści aż do 1,5 litra napoju! To wygodne rozwiązanie, aby zawsze mieć swój bidon przy sobie w najbardziej stylowy sposób!
Konopne etui / torby na butelkę to zarówno stylowe, jak i zdumiewająco praktyczne akcesorium.

Są nie tylko niezwykle użyteczne, ale także stanowią unikatowe etno dodatki do każdej stylizacji. Wykonane są z najwyższej jakości naturalnego materiału - himalajskiej konopii siewnej. Odróżnia je to od wszystkich innych dostępnych na rynku toreb na butelkę, które zrobione są zazwyczaj ze sztucznych materiałów takich jak poliester. Nasze pokrowce to manifest slow fashion i eko fashion! 
Dodatkowo dzięki niezwykłym właściwościom włókien konopnych nasze nosidełko na wodę pomieści od 0.5 litra aż do 1.5 litra napoju! To ty wybierasz jak pojemną butelkę chcesz mieć przy sobie!
Włókna konopne są niezwykle rozciągliwe i mocne dzięki czemu bez problemu zmieszczą nawet większy bidon. Nie musisz się bać o zbytnie rozciągnięcie - konopie z łatwością dopasuje się do kształtu twojej butelki i utrzyma ją w nosidełku, bez względu na jej rozmiar i kształt. Jeśli jednak będziesz chciał powrócić do małej butelki - to również żaden problem! Przygotuj dla swojego pokrowca ciepłą kąpiel i oberwuj, jak konopie wraca do swojego oryginalnego stanu!
Nasze konopne nosidełka na bidon to wygodne rozwiązanie, aby zawsze mieć swoją butelkę przy sobie i nosić ją w możliwie najbardziej stylowy sposób!

W naszej ofercie znajdziesz cały wachlarz wzorów i kolorów konopnych pokrowców na butelkę. Będą idealnym towarzyszem na uczelnię, na spacer, na plaze, ale także na wycieczkę czy festiwal! Najlepiej sprawdzą się w sezonie letnim, kiedy nawadnianie się to jedna z najważniejszych rzeczy o jakich musimy codziennie pamiętać. Nikt nie chce wówczas nosić przy sobie dużej torby czy plecaka tylko po to, aby włożyć do niego napój, a noszenie butelki cały dzień w ręce także nie jest zbyt wygodne. Nasze torby na bidon to rozwiązanie twojego letniego problemu - swój bidon możesz przerzucić przez ramię i komfortowo zabrać wszędzie tam, gdzie tylko chcesz!  

Nasze nosidełka na wodę wyróżnia także fakt, że są one zrobione na szydełku, które ostatnimi czasy ponownie zyskało sławę i cieszy się uznaniem w świecie mody. Półki sklepowe wypełnione są robionymi na szydełku kapeluszami, czapkami, topami czy torebkami. W naszej ofercie także znajdziesz dużo innych szydełkowych dodatków! Na przykład idealne na festiwale lub letnie wypady na plażę szydełkowe topy braletki, które w połączeniu z naszymi konopnymi pokrowcami na bidon stworzą niepowtarzalny, etno plażowo-letni look! Dla wszystkich plażowiczów idealnym dodatkiem będą także nasze indyjskie narzuty / mandale, które posłużyć mogą jako plażowy koc.

Ciesz się latem w pełni także dzięki konopnym kapeluszom, które z łatwością ochronią cię przed promieniami słonecznymi - to obok nawodnienia druga rzecz, o której powinniśmy pamiętać w letnie dni!
Copyrights by KANA SAPIENS, 2018. All rights reserved.